Miracle Ipl Epilasyon Cihazı

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlardan faydalanmak için bize ulaşın.

Hemen Teklif Al

Cihaz Hakkında

MİRACLE OPT IPL ütüleme yöntemi ile saniyede 10 atış yapan cihaz (10 Hz) kıl köklerinin ütülenip yavaş yavaş ısıtılması ile acısız ve ağrısız bir şekilde yakılması sistemidir. Klasik IPL epilasyon cihazlarında tek atışta yok edilen kıl kökleri acıya yol açıyordu. Bunu önlemek için getirilen OPT epilasyon yöntemi ile acı ve ağrı oranı ciddi oranda düşürülmüştür.

IPL Epilasyonda acının düşürülmesi ve yanık riskinin önlenmesi için bir başka önlem ise buz başlıklı cilt soğutma teknolojisidir. Bu sisteme sahip IPL cihazlarında başlığın cilde temas eden safir kristali peltier soğutucular tarafından soğutulur. Soğuyan ve tene temas eden safir kristal ciltte oluşan ısıyı alır götürür. Bazı cihazlarda başlığın ucunda bulunan bu safir kristal öylesine soğur ki buz tutar. Bu yüzden bu cihazlara buz başlıklı IPL cihazı da denir. Başlığın buz tutacak kadar soğuması iyi bir şey değildir ve teknik servis müdahalesi gerektirir.

SHR epilasyon cihazı MİRACLE OPT IPL ile hem acısız ve ağrısız bir epilasyon hem de buz başlık lazer soğutma sistemi ile yanık riskinden uzak güvenli epilasyon artık mümkün

MİRACLE OPT IPL cihazı her tip cilt ve kıl tipinde 4 mevsim uygulama yapma imkanı sağlar. Cihazın acısız buz başlık özelliği ile uygulama oldukça konforludur.

Xenon Flash Lamp ile üretilen 600-1200 nm dalgaboyu aralığındaki geniş spektrumdaki ışık cilde safir kristal aracılığı ile gönderilir. Saniyede 10 atış (10 Hz) özelliğine sahip cihaz 1.000.000‘dan fazla atış yapma kapasitesine sahiptir.

Öne Çıkan Özellikler

  • SHR IPL ütüleme epilasyon modu (10Hz)
  • Tek tek atış modu (1 Hz)
  • Buz başlıklı cilt soğutma
  • 500.000 atış garantisi
  • Her cilt tipinde etkili
  • 4 mevsim uygulama imkanı

SHR IPL Epilasyon Atış Teknolojisi

SHR epilasyon atış sisteminde cihazın saniyede 10 kez atış yapan IPL başlığı cilt üzerinde ütüleme sisteminde olduğu gibi uygulama yapılır. Kıl kökü üzerinden her geçişte kıl kökü ısınır ve sonunda yanar. Kılın tek bir atış yerine seri geçişlerle yavaş yavaş ısıtılarak yakılması acıyı düşürür.

Buz Başlık Cilt Soğutma

MİRACLE OPT IPL cihazında uygulama başlığı içinde bulunan peltier soğutucular başlığın safir kristalini soğutur. Safir kristal hem ışığın cilde ulaşmasını sağlar hem de cihaz tarafından soğutularak ısınan ciltteki ısının ciltten uzaklaştırılmasını sağlar. Aynı zamanda safir oldukça sert bir malzeme olduğu için kırılma ve deformasyona da uğramaz.

Her Cilt Tipinde 4 Mevsim Kullanım

MİRACLE OPT IPL cihazı 600-1200nm arası geniş spektrum dalga boyu ışıkla foto epilasyon sağlar. Bu ışık spektrumun düşük dalga boylu bölümü açık tenlerde, yüksek dalga boylu bölümü ise koyu tenlerde daha iyi sonuç verir. Bu yüzdendir ki tüm cilt ve kıl tiplerinden başarı oranı buz başlıklı ütüleme epilasyon cihazı MİRACLE OPT IPL ile mümkündür

Ürün Özellikleri
Teknoloji: OPT/SHR (Optimal Pulse, Super Hair Removal Technology)
Ekran: 8 inch dokunmatik ekran
Kristal: Safir
Spot Alanı: 40mm x 8mm
Lazer Enerjisi: OPT 50 J/cm2
Başlık Garantisi: 500.000 atış
Soğutma: Peltier, Fan, Su Soğutma
Net Ağırlık: 65 kg
Boyutlar: 38x32x130cm