Hakkımızda

Miramed Kozmetik Lazer Medikal, estetik ve kozmetik sektörüne uzun yıllar hizmet vermiş bir kadro ile her zaman hızlı, güvenilir ve yenilikçi hizmet sunmayı vizyon edinmiş, yeni teknolojiyi dünya ile aynı anda müşterilerine sunma hedefinin yanısıra satış sonrası teknik destek, eğitim ve danışmanlık hizmetleriyle %100 müşteri memnuniyetini hedeflemektedir.

Medikal estetik ve kozmetik alanlarında tecrübeli olan uzman kadromuz satış sonrasında cihaz kullanıcılarına, cihazlar hakkında sunduğu eğitim, Miramed Kozmetik Lazer Medikal tarafından eğitim sertifikasıyla belgelenmektedir. Güzellik salonları, poliklinikler, Hastahaneler kısacası medikal estetik alanında hizmet verilen her yere uzanan yaygın bir hizmet ağına sahiptir.

Miramed Kozmetik Lazer Medikal ekibi olarak, en yüksek performans ve profesyonel çalışma ile adımızı her zaman hızlı, güvenilir, yenilikçi kelimeleriyle eşdeğer tutmak bizim vizyonumuzdur.

Müşterilerimize verdigimiz değer, aynı zamanda firma kalitemize yatırımımızdır. Tüm dost ve müşterilerimize saygılar sunarız.

Layer
Layer
Layer
Layer
Layer
Layer
Layer
Layer
Layer

Her zaman verdiğimiz cihazların arkasında olup, onların bakım ve teknik servisi ile ilgili garantisini vermekteyiz.

Kalite

Verdiğimiz her ürünün ilk önce kalite kontrolünü yapıp sonrasında cihazı teslim ediyoruz.

Teknik Destek

Cihazlarınız için her daim bir telefon kadar uzaktayız. Her türlü ürün ve cihaz desteği için bizimle iletişime geçin.

Kurumsal Destek

Profesyonel kadromuz ve geniş cihaz yelpazemiz ile hizmetinizdeyiz.

Eğitim

Kurulumunu yapmış olduğumuz cihazların eğitimlerini uzman eğitmenlerimiz ve MEB’e bağlı Özel Antalya Sevim Karaca Estetisyenlik Okulu desteği ile gerçekleştirmekteyiz.

Bizi Tercih Edenler

Lines
Image
Badge
Shape