Dr. Pen Gold Dermapen & Kalıcı Makyaj Cihazı

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlardan faydalanmak için bize ulaşın.

Hemen Teklif Al

Cihaz Hakkında

Güvenilir Cilt Gençleştirme Yöntemi

Cildin üst tabakası epidermise herhangi bir zarar vermeden, soymadan, tahriş etmeden cildi derinden etkileyerek tedavi etmek üzere kullanılan bir yöntem. Cildin güvenilir bir şekilde yenileme imkan sunarken kişinin sosyal ve iş yaşamından uzak kalmasına gerek kalmıyor.

Kullanıldığı Alanlar

Cilt sıkılaştırma ince çizgi ve kırışıklıkların tedavisi, dudak kenarı çizgileri gözeneklerin azaltılması akne izleri, operasyon ve skarların belirginliğinin azaltılması, gebelik çatlakları gibi pek çok dermotolojik sorunun tedavisinde kullanılabiliyor.

Yöntemin Kazanımları

Bu Yöntemde geleneksel lazer yöntemlerinden farklı olarak Isı hasar yani yanık oluşturmadan derinin üst tabakasını soymadan, tahriş etmeden cilt derinden uyarılarak yenilenmesi sağlanıyor. Cildin üst tabakası hasar görmediği için yaz aylarında da rahatlıkla uygulanabiliyor. Burun kenarı, göz çevresi, dudak çevresi gibi ulaşılması güç bölgeleri tedavi edilebiliyor. işlem sonrası leke ya da iz oluşma riski bulunmadığından tüm cilt tiplerinde uygulanabiliyor.

Kimlere Uygulanabilir

Tüm Cilt ve deri tipleri için uygundur. Lazer ile cilt gençleştirme uygulanamayan koyu tenli hastalarda iyi bir alternatiftir. Derinin en ince olduğu ve pek çok uygulamada çekinilen boyun, kol içleri gibi bölgelerde de uygulanabilir.