3D Hifu Ameliyatsız Yüz Germe Cihazi

Ürünlerimiz hakkında detaylı bilgi almak ve fırsatlardan faydalanmak için bize ulaşın.

Hemen Teklif Al

Cihaz Hakkında

3D Hifu Ultrasound ses dalgaları, cildin 1.5 mm, 3 mm ve 4.5 mm altına yapılan atışlar ile bölgeyi 60°C – 70°C arasında ısıtır. Bu sayede bölgede kolajen aktivasyonu başlamış olur. Bu yöntem cildin yüzeyinde hiçbir hasar yaratmaz.

Yüz ve boyun bölgesindeki yaşlanmayla birlikte oluşan kırışıklıklar ve sarkmaların azaltılması, cildin sıkılaştırılması cerrahi olmayan bir yöntem olan yüksek enerjili ses dalgalarının odaklanarak cildin altına gönderilmlesi ve bu suretle cilt altında termal hasar yaratılarak kolajen aktivasyonunun ve vücudun kendini onarma mekanizmasının aktive edilmesi ile mümkündür. Bu yöntemde ultrasound ses dalgalarını cildin altına gönderirken hedef derinlik üstünde cilt hasar görmez.

Kolajen proteini cildimizin gergin durmasını sağlar. 30 yaşından sonra bu protein miktarı azalmaya başlar. Ultrasound ses dalgalan ile hedef algıladığı derinlikteki dokuyu 60-70′ kadar ısıtan 3D Hifu kolajen aktivasyonunu hızlandırırak cildin tekrar önceki gerginliğine kavuşmasında sağlar. 3D Hifu cihazı ile uygulanan yüz germe tedavisi, kullanılan ses dalgalarının etkilediği dokunun derinliğinin daha yüksek olması (4.5mm) ve ayni zamanda cildin altına inen ses dalgasının cilt yüzeyini tahrip etmemesinden dolayı yüz ve boyun bölgesindeki sarkma ve kırışıklıkların azaltılmasında güvenli olduğu kadar etkili bir yöntemdir.

Ürün Özellikleri
Enerji Tipi: HiFu (High Intensity Focused Ultrasound)
Ekran: 10' Dokunmatik Renkli LCD Ekran
Kartuş Frekansı: 3.5 Mhz
Uygulama Derinliği: 1.5mm / 3.0mm / 4.5mm / 8.0mm / 13.0mm
Kartuş Ömrü: 10.000 Atış